Спецпроєкти

Комунальне підприємство Соломʼянського району перетворило земельну ділянку на стихійне сміттєзвалище


У Соломʼянському районі Києва комунальне підприємство «ШЕУ Солом’янського району міста Києва» фактично перетворило земельну ділянку на стихійне сміттєзвалище. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

«За процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру керівнику комунальної корпорації «Київавтодор» та екскерівнику комунального підприємства “Шляхо-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва”», – йдеться в заяві.

01/4

За даними слідства, протягом 2022-2023 років співробітники КП за вказівкою керівника вивозили металобрухт, тверді побутові відходи, пластик та автомобільні шини на земельну ділянку, що не призначена для накопичення сміття.

Відходи звозили на ділянку попри договори між КП «ШЕУ Солом’янського району» та низкою підприємств, які вивозять  сміття на спеціально облаштовані полігони.

Раніше ми повідомляли, що міська влада закликає киян не купувати первоцвіти, більшість з яких занесена до Червоної книги України.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь