Спецпроєкти

Тисяча жінок в ІТ: INSCIENCE запускає безплатну програму «БУДЬ»


Організація INSCIENCE спільно з інноваційною агенцією Digitizing за підтримки  USAID запускають менторську програму «БУДЬ». 

Програма має допомогти українським жінкам знайти роботу в ІТ та креативних індустріях. Це продовження проєкту, який раніше завершили 735 жінок.

З кожною учасницею працюватиме ментор/ -ка. Це спеціалісти з глобальних та українських компаній в ІТ та креативній галузі. 

Для кого програма

Програма призначена для жінок, які перебувають в Україні, бажають увійти в нову професію, втратили роботу та шукають нову або є внутрішньо переміщеними особами.

Учасниці зможуть обрати спеціальність для майбутньої роботи: UI/UX Design, Back end, Front end Development, Marketing, Data Science, Data Analysis, HR/Recruitment, Product Management, QA, Cybersecurity.

Як долучитись

Відбір проходитиме за конкурсом: студентки пройдуть обов’язковий освітній курс, де дізнаються про особливості роботи в галузі. 

Протягом шести тижнів з учасницями індивідуально працюватимуть фахові ментори. Вони разом сформують кар’єрну ціль, підготують резюме та портфоліо, тренуватимуться проходити співбесіди та подаватимуться на стажування та вакансії.

Найактивніші учасниці отримають 100 грантових місць на курси з конкретної ІТ спеціалізації.

Подати заявку на участь у програмі можна до 31 березня за посиланням

Раніше ми розповідали, що Prometheus відкриває 1000 стипендій для навчання на платних IT-курсах, створених у партнерстві з GlobalLogic, Ciklum та фахівцями галузі. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь