Спецпроєкти

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» розірвала співпрацю з художницею, яка працювала з російськими видавництвами


Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» повідомило, що не співпрацюватиме  з художницею Галиною Зінько, що працювала з російськими видавництвами.

На початку цього року увагу на співпрацю Зінько з рф звернула увагу Тетяна Позняк. Вона повідомила, що зокрема книжка «Аліса в задзеркаллі» з ілюстраціями Зінько виходила друком в російському видавництві «Вилли Винки».

«Зараз Зінько проживає в Хорватії, продовжує малювати російські книги та проводити курси на російських платформах, також заснувала “хорватський” бізнес з цінами в рублях і шоурумом в Москві», — розповіла Позняк.

У коментарі для видання «Читомо» pr-менеджер «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Володимир Яковлєв розповів, що видавництво припинило співпрацю з Галею Зінько, адже, «на жаль, не почуло чіткої позиції української художниці щодо загарбницької війни росії проти України…».

За словами Яковлєва, книжки «Аліса у Дивокраї» (2018) та «Аліса у Задзеркаллі» (2020) з ілюстраціями Зінько вилучили з продажу. Залишки накладу планують передати у бібліотеки на деокуповані території.

Раніше ми повідомляли, як світові письменники повертаються до співпраці з росією попри те, що на початку повномасштабного вторгнення долучилися до культурного бойкоту країни-терориста.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь