Спецпроєкти

Книга «Мої вимушені канікули» Катерини Єгорушкіної отримала «Срібну зірку» шведської премії Пітера Пена


Журі премії Пітера Пена визначило нагородило «Срібною зіркою» шведський переклад книжки Катерини Єгорушкіної «Мої вимушені канікули».

«Завдяки поєднанню старого і нового в зображеннях та тексті, чудовому перекладу, а також завдяки посланню, необхідному в наш неспокійний час, Socker i mjölken є гідним переможцем», – наголосило журі премії.

Книга розповідає історію дівчини Віри. Після початку повномасштабного вторгнення росії вона разом із батьками та братом переїжджає у підвал своєї багатоповерхівки, ховаючись від обстрілів. 

Катерина Єгорушкіна – письменниця, сценаристка мультфільмів, фахівчиня з розвитку креативності. Авторка п’ятнадцяти книжок, більшість із яких — для дітей.

Премію Пітера Пена у 2000-му році заснувало шведське відділення IBBY та Гетеборзькиий книжковий ярмарок. Її щороку присуджують іноземному автору/-ці за перекладену дитячу чи юнацьку книгу.

Раніше ми розповідали, що українська письменниця Вікторія Амеліна посмертно отримала Премію Норвезької асоціації письменників за свободу слова.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь