Спецпроєкти

Київська міська прокуратура почала досудове розслідування пожежі на території заказників «Осокорські луки» та «Озеро Тягле»


Київська міська прокуратура почала досудове розслідування пожежі на території заказників «Осокорські луки» та «Озеро Тягле».

Розслідування проводять слідчі Дарницького УП ГУНП Києві за фактом пошкодження шляхом підпалу території об’єктів природно – заповідного фонду «Осокорські луки» та «Озеро Тягле» (ч. 2 ст. 252 КК України). 

Встановлюються причини виникнення пожежі, можливі причетні особи і збитки, завдані об’єктам природно-заповідного фонду.

Пожежа на Осокорківських озерах: що відомо?

  • Вчора ввечері, 5 березня, сталася пожежа на Осокорківських озерах, біля ландшафтного заказника «Осокорківські луки».У КМВА повідомили, що в Дарницькому районі, поблизу озера Тягле горить очерет та трава.
  • «Пожежа виникла на відкритій місцевості поза житловою забудовою. За попередніми оцінками , спершу вогнем охопило приблизно 500 м2 території, але згодом масштаби полумʼя збільшилися до 3 га», – йшлося в повідомленні.
  • Пожежа виникла на площі приблизно трьох гектарів. Її локалізували о 23:15 та ліквідували о 23:57.
  • Очільник КМВА Сергій Попко повідомив, що після ліквідації пожежі відповідні служби оцінять збитки, які вогонь наніс екології міста, та дізнаються реальні причини загоряння.
  • За попередніми даними, вигоріло близько 3 гектарів території, зокрема і частина ландшафтного заказника «Осокорківські луки». Якої шкоди наніс вогонь системі заповідних водно-болотних угідь, з’ясують екологи. Житлова забудова міста не постраждала.
  • Крім рятувальників, до ліквідації вогню долучилися екоактивісти та небайдужі мешканці Києва.

Фото: Київська міська прокуратура

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь