Спецпроєкти

Письменниця Софія Андрухович анонсувала вихід нового роману «Катананхе»


Письменниця Софія Андрухович анонсувала вихід нового роману «Катананхе». Про це авторка розповіла в інтерв’ю Радіо Культура.

Подробиці

Видання має вийти ближче до кінця весни у видавництві Komubook

Від самого початку письменниця створювала збірку «легковажних», навіть еротичних оповідань. У результаті вийшов повноцінний роман, пов’язаний з любовними історіями та досвідом війни. 

Дії твору відбуваються невдовзі після закінчення бойових дій: Україна здобула перемогу та повернула всі свої території і тепер бореться з наслідками. Назва «Катананхе» відсилає до однойменної квітки, за якою на клумбі доглядає одна з головних героїнь. 

«Коли я взялася за друге оповідання і почала над ним працювати, то зрозуміла, що воно просто на очах розростається. І воно перетворюється у щось зовсім інше, перестає бути таким легковажним. І з’явилося дедалі більше якихось інших сенсів, які я від початку не планувала. Врешті я побачила, що це вже не оповідання, а повість», – розповіла Андрухович.

Софія Андрухович – українська письменниця, перекладачка й публіцистка. У 2014 році її роман «Фелікс Австрія» отримав відзнаку «Книга року BBC».

Фото: Радіо Культура

Раніше ми розповідали, що роман «Амадока» Софії Андрухович та публіцистичний твір «Країна, війна, любов: Донецький щоденник» Олени Стяжкіної вийдуть друком англійською мовою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь