Спецпроєкти

SET University та Veteran.Hub проведуть безкоштовний тренінг з бізнес-аналізу та ШІ для ветеранів


SET University в партнерстві з Veteran.Hub проведуть в Києві офлайн-тренінг з AI та бізнес-аналізу від викладача університету Каліфорнії Берклі.

Подати заявку можуть ветерани та чинні військовослужбовці до 30 березня, заповнивши форму.

Тренінг з бізнес-аналізу та AI розробляли таким чином, щоб отримані навички стали початковим кроком для професійного розвитку у сфері аналізу даних та штучного інтелекту. Підходи та стратегії до роботи з даними універсальні, їх можна буде масштабувати та використовувати в будь-яких сферах.

Тренінг відбудеться 30 березня в просторі Veteran.Hub і триватиме чотири години.

Програма складатиметься з:

  • невеликої лекції;
  • практичної частини, під час якої учасники виконають низку практичних завданнь з обробки та аналізу масивів даних, а також ознайомляться з ШІ-інструментами, які допомагають автоматизувати роботу.

Спікером буде Готьє Вассер – експерт з аналізу даних, ШІ та цифрової трансформації, викладач університету Каліфорнії Берклі, виконавчий директор Berkeley Fisher Center for Business Analytics; засновник та співголова Alliance for Inclusive AI й запрошений викладач SET University.

Детальніше про програму тренінгу, таймінг та вимоги для учасників можна знайти на сайті SET University за посиланням.

Раніше ми розповідали, що Veteran Hub перезапустився в Києві, відкривши простір на Подолі. Команда – про оновлений хаб, послуги, проєкти і потреби військових і ветеранів/-ок.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь