Спецпроєкти

У програми ментального здоровʼя «Ти як?» стартувала кампанія за участю ветеранів та ветеранок


Всеукраїнська програма ментального здоровʼя «Ти як?» запустила кампанію за участю ветеранів, повідомила перша леді Олена Зеленська.

Головна мета проєкту – нагадати, що досвід захисниць і захисників вартий поваги, а відновлення потребує підтримки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«Ветеранки й ветерани прагнуть продовжувати життя: навчатися, створювати родини, будувати кар’єри. Та воєнний досвід із ними назавжди, і щоб повернутися до життя, їм потрібна повага й розуміння цивільних… Ми ніколи не знаємо, через що пройшла людина, яку зустрічаємо. Памʼятаймо про це, коли кортить запитати про бойовий досвід і коли просто хочеться сказати “дякую”», – ідеться у дописі.

У кампанії показали ветеранку й бойову медикиню Катерину Галушку. Після чотирьох років служби дівчина працює у благодійному фонді й зізнається, що досі адаптується до цивільного життя.

Рік тому в Україні стартувала інформаційна кампанія «Ти як?» про важливість піклування про психічне здоров’я. 

Проєкт реалізується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яку ініціювала перша леді України Олена Зеленська.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що впродовж 2023-го року більш ніж 320 тисяч українців отримали психологічну допомогу. Обсяг наданих послуг зріс вдвічі у минулому році порівняно з попереднім. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь