Спецпроєкти

Лувр може заховати «Мону Лізу» у підземну кімнату – причини


У паризькому Луврі розглядають можливість перенести картину «Мона Ліза» італійського художника Леонардо да Вінчі в окрему підвальну кімнату. Про це повідомляє видання The Telegraph.

Подробиці 

У такий спосіб працівники музею прагнуть уникнути суспільного невдоволення роботою. 

Щорічно Лувр відвідує 9 мільйонів відвідувачів. За даними музею, 80% людей приходять, щоб побачити саме роботу Да Вінчі. Нещодавнє опитування продемонструвало, що відвідувачі залишаються незадоволеними після перегляду картини. 

«Перенесення “Мони Лізи” в окрему кімнату може покласти край розчаруванню громадськості”», – наголосила директорка музею Лоуренс де Кар.

Нова підземна камера стане частиною майбутньої реконструкції Лувру з новим входом до музею. Відвідувачі зможуть оминути вхід у скляну піраміду і потраплять прямо у підземні кімнати: одну спеціально відведену для картини, а іншу для тимчасових виставок.

Картина «Мона Ліза» (повна назва «Портрет пані Лізи дель Джокондо») написана близько 1503 року італійським художником Леонардо да Вінчі. Робота неодноразово страждала від вандалів. 

Раніше ми ділились добіркою біографій  та мемуарів відомих діячів – від політиків до режисерів. Серед яких книга про історію життя науковця, митця, інноватора та винахідника  Леонардо да Вінчі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь