Спецпроєкти

Навесні вийде новий історично-пригодницький роман Артема Чеха «Пісня відкритого шляху»


1

У травні вийде нова книга «Пісня відкритого шляху» українського письменника та військового Артема Чеха. Про це повідомив сам письменник в інтерв’ю.

Подробиці 

За словами письменника, це буде великий історично-пригодницький роман, за обсягом майже вдвічі більший за його попередню книгу «Хто ти такий».

Назва книги «Пісня відкритого шляху» натхненна поемою американського письменника Волта Вітмена зі збірки «Листя трави».

«Це роман про колишнього кріпака, який після того, як відслужив на Кримській війні, потрапляє в Америку і воює на боці півночі у Громадянській війні. Знаходить собі друга, колишнього раба Сема, і вони разом подорожують Америкою», – розповів автор.

Поки не відомо, у якому видавництві книга вийде друком.

Артем Чех – автор 12 прозових та нонфікшн-книжок. З 2015-го до 2016-го воював на Донбасі. З початку повномасштабного вторгнення повернувся до війська.

Стрічка «Я і Фелікс» Ірини Цілик заснована на романі письменника та чоловіка режисерки Артема Чеха «Хто ти такий?». Фільм розповідає про дорослішання Тимофія у буремних 1990-тих. Фелікс, співмешканець його бабусі, колишній контррозвідник і глибоко травмована різними війнами людина, зіграє у житті підлітка особливу роль.

Раніше ми повідомляли, що письменниця Софія Андрухович анонсувала вихід нового роману «Катананхе».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь