Спецпроєкти

По всій Україні застосують обмеження енергопостачання для бізнесу та промислових підприємств


Сьогодні, 24 квітня, з 17:00 до 22:00 застосують контрольовані обмеження енергопостачання промислових споживачів (графіки обмеження потужності). Про це повідомляє Диспетчерський центр НЕК «Укренерго».

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу обмежуватись не буде, зазначають в «Укренерго». Також додають, що обмеження споживання для бізнесу та промислових підприємств рівномірно розподілять по всіх регіонах України. 

Контрольовані відключення світла – це наслідок російських масованих ракетних і дронових атак на українські електростанції. Зараз через погіршення погодних умов в Україні відчутно зросло споживання електроенергії, а в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. 

«Укренерго» просить усіх споживачів ощадливо споживати електроенергію, а промисловість та бізнес – максимально залучати імпорт електроенергії та альтернативні джерела живлення.

Раніше ми повідомляли, що через дефіцит в енергосистемі Україна отримувала аварійну допомогу з Румунії, Польщі та Словаччини.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь