Спецпроєкти

World Press Photo 2024: cеред переможців конкурсу – українська фотографка Юлія Кочетова


Журі міжнародного конкурсу World Press Photo оголосило переможців 2024 року. В європейському регіоні відзначили світлини фотографки Юлії Кочетової, присвячені зруйнованій окупантами Каховській дамбі.

Подробиці 

Переможців обрали з понад 61 000 заявок з усього світу.  

За словами організаторів, роботи є потужними, сміливими та відважними прикладами фотожурналістики й документальної фотографії з усього світу, які свідчать про події, що вплинули на формування світу минулого року. 

Проєкт Юлії Кочетової має назву War Is Personal («Війна – це особисте»).

На сайті зазначили, що проєкт поєднує світлини з поезією, аудіокліпами та музикою.

«Боляче, але вдячна. За всіх, хто дозволили мені розповісти свої історії. За всіх, хто обіймали мене в темні часи і не давали впасти. За всіх, кого я втратила. За всіх, кого я знайшла завдяки цій війні. За всіх українських бійців, які з 2014 року продовжують захищати мене і весь світ від російського вторгнення», відреагувала фотографка.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що знімок Євгена Малолєтки з розбомбленого окупантами пологового будинку Маріуполя журі премії World Press Photo визнало Фотографією року 2023.

Також раніше ми розповідали, що до складу журі World Press Photo 2024 увійшла російська фотограферка – Українська Асоціація вимагала її виключити.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь