Спецпроєкти

Етична комунікація та підтримка. З’явився проєкт, присвячений досвіду, який проживають кохані військових та ветеранів


У Projector Foundation запустили проєкт «Партнерки. Взаємна опора», присвячений досвіду, який переживають кохані військових та ветеранів. 

Подробиці 

Мета проєкту – підтримати партнерок/-ів, які стикаються з викликами сьогодення.   

Частиною проєкту став «Чуйний гайд» – підбірка порад про те, як спілкуватись так, щоб не травмувати тих, хто чекає повернення коханих з фронту, а також тим, чиї близькі загинули на війні.

Гайд з етичної комунікації базується на досвіді студенток Projector Foundation, що є коханими воїнів, а також містить поради психологів щодо екологічної комунікації. У гайді зібрали найрозповсюдженіші тригери/ питання/ судження, яких варто уникати у спілкуванні з партнерками/ -ми військовослужбовців.

Автори гайду пропонують алгоритм дій у спілкуванні з партнерками/-ми військовослужбовців і наводять приклади екологічної підтримки.    

Цей гайд не є інструкцією з надання психологічної допомоги, наголошують автори. 

У створенні гайду взяли участь ветеранські організації Veteran Hub та «Вільний вибір». 

Також проєкт містить фотоісторії трьох студенток з Projector Foundation — партнерок військових, яких фотографували військові фотографи Андрій Дубчак, Ольга Іващенко та Михайло Палінчак.

Ознайомитись детально з проєктом «Партнерки. Інша сторона незламності» можна за посиланням

Раніше ми повідомляли, що у новому сезоні шоу «Холостяк» на СТБ головним героєм стане ветеран російсько-української війни Олександр «Терен» Будько.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь