Спецпроєкти

Ірину Фаріон поновлюють на посаді професорки Львівської політехніки – рішення суду


Cьогодні, 29 травня, Львівський апеляційний суд постановив поновити Ірину Фаріон на посаді професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки. Про це повідомляє «Суспільне».

Подробиці 

На засіданні адвокат Ірини Фаріон закликав суд задовольнити апеляційну скаргу в повному обсязі і скасувати рішення суду першої інстанції. Представник «Львівської політехніки» наголосив, що рішення Галицького районного суду є законним, тож його варто залишити без змін.

Також на користь науковиці призначили відшкодування заробітку за період «вимушеного прогулу» – понад 123 тисячі 927 гривень.

Раніше ми розповідали, що СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ірини Фаріон. За матеріалами слідства, в одному зі своїх інтерв’ю народна депутатка України 7-го скликання зазначила, що категорично не сприймає російськомовних військовослужбовців ЗСУ і не може назвати їх українцями. Це обурило українських захисників та суспільство загалом.

7 грудня 2023 року Ірина Фаріон подала позов «визнання незаконним та скасування наказу про звільнення» до суду щодо звільнення зі «Львівської політехніки». 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь