Спецпроєкти

Користувачі Viber на Android зможуть дізнаватися імена незнайомих абонентів під час вхідних дзвінків


Rakuten Viber оголошує про розширення функції «Ідентифікація абонентів» в Україні. На додачу до ідентифікації дзвінка як потенційно безпечного чи небезпечного через спам або шахрайство, застосунок зможе підказувати, кому саме належить невідомий номер, з якого телефонують.

Функція працює під час вхідних дзвінків через Viber та мобільну мережу. Наразі оновлена функція доступна для 10% користувачів, до кінця місяця нею зможуть скористатися всі українці з Viber на Android. 

Ім’я користувача в підказці базується на найчастішому варіанті, як його записали інші користувачі застосунку. Після завершення виклику користувачеві запропонують набрати номер ще раз, повідомити про спам, розпочати чат чи зберегти контакт.

Користувачі Rakuten Viber з версії 22.7.0 можуть увімкнути ідентифікацію абонента в розділі «Виклики й повідомлення» меню налаштувань програми (Додатково->Параметри->Виклики й повідомлення). Користувачі мають контроль над усіма налаштуваннями функції: можна увімкнути й вимкнути функцію на своєму смартфоні та за потреби вимкнути ідентифікацію себе в інших користувачів. 

Ідентифікація абонентів наразі доступна для користувачів Android у 97 країнах, цей список постійно розширюється. 

Інші функції для безпеки та приватності у Viber:

  • Наскрізне шифрування: жодні треті особи, включно з командою месенджера, не мають доступу до інформації, якою обмінюються користувачі.
  • Двоетапна авторизація: можна додатково захистити свій обліковий запис за допомогою двоетапної перевірки.
  • Захист важливих чатів PIN-кодом;
  • Зникомі повідомлення, які видаляються автоматично в заздалегідь визначений час, їх неможливо скопіювати чи переслати.

Раніше ми повідомляли, що з нової версії ChatGPT прибрали один із голосів. Він схожий на голос Скарлетт Йоганссон у фільмі «Вона».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь