Спецпроєкти

Про сучасну українську фотографію: на ВДНГ відкривається виставка «Перше необхідне»


23 травня у Павільйоні культури на території ВДНГ відкривається фотовиставка «Перше необхідне» (Essential Goods). Про це повідомляє видання Vogue Ukraine. 

Подробиці 

Кураторки Софія Кваша (Київ) та Ізабелла ван Марле (Амстердам) зібрали роботи 24 українських фотохудожників: Льоші Березовського, Назара Фурика, Саші Курмаза, Олени Субач, Дарʼї Свертілової та інших. 

Назва «Перше необхідне» – про те, що треба покласти в тривожну валізу, і те суттєве нематеріальне, яке насправді потрібне поза часом – кохання чи сміх, розповідають організатори події. 

За словами кураторки проєкту Софії Кваши, молода українська фотографія формується у самостійний феномен. Вона ніби виходить з Бориса Михайлова та харківської школи – жива, промовиста і вчасна.

Паралельно в Парижі у стінах Музею європейської фотографії відбудеться паблік-ток за участі українського митця Бориса Михайлова та німецького фотографа Юргена Теллера. 

Виставка «Перше необхідне» відкривається у Павільйоні культури (ВДНГ, павільйон № 13) 23 травня і триватиме до 6 червня.

Фото: Яна Кононова 

Раніше ми повідомляли, що на столичній Софійській площі відкрилася виставка «Маріуполь: 86 днів оборони», присвячена другій річниці завершення оборони Маріуполя. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь