Спецпроєкти

У Києві проходить виставка «Маріуполь: 86 днів оборони»


На столичній Софійській площі відкрилася виставка «Маріуполь: 86 днів оборони», присвячена другій річниці завершення оборони Маріуполя. Про це повідомляє PRAGMATIKA.

01/4

Концепцію виставки розробили архітекторка Анна Помазанна з Харківської школи архітектури та кураторка Настя Іщенко з Big City Lab.

Форма виставки, подібно стрілці компасу, завжди вказує напрямок на Маріуполь.

Як повідомляють організатори, архітектурне рішення виставки створює рамку сприйняття, але не затьмарює змісту. Вертикальні труби – образ промислового міста – відображають динаміку основних подій оборони: від світлих металевих поверхонь, що символізують початок боротьби, до темних матових структур, що відображають руйнацію та облогу міста. 

Виставка триватиме до 20 червня. Вхід вільний.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що сьогодні, 21 травня, у Києві відбудеться відкриття виставки «Європейська спадщина Донеччини та Луганщини». 

Мета виставки – розповісти про історичну спадщину Маріуполя, Дружківки, Нью-Йорка, Лисичанська, що будували промисловці з країн Європи, а також показати стан і руйнацію архітектурних пам’яток до та після повномасштабного вторгнення росії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь