Спецпроєкти

Видавництво «П’яний корабель» розпочало передпродаж збірки віршів Річарда Бротіґана «Усе під наглядом машин ласкавої благодаті»


Видавництво «П’яний корабель» сьогодні, 16 травня, розпочало передпродаж збірки віршів американського поета та прозаїка Річарда Бротіґана «Усе під наглядом машин ласкавої благодаті».

Книжку можна передзамовити з 16 травня до 27 червня включно за 220 грн (повна ціна — 300 грн). Для замовлення збірки віршів потрібно заповнити форму за посиланням.

Про автора та книжку

Річард Бротіґан – американський поет та прозаїк, автор 11 романів, 10 поетичних збірок та двох збірок коротких оповідань. Бротіґанівський стиль формувався зокрема під впливом бітницького руху. У своїх творах письменник залишається водночас і наївно-щирим, і скептичним, а події, які могли б існувати в реаліях, переплітаються з вигадками, подібними до сюжетів снів.

«Усе під наглядом машин ласкавої благодаті» – перша прозова добірка Бротіґана, яку перекладуть українською. До цього в Україні виходили три найвідоміші романи Річарда Бротіґана «У кавуновому цукрі» (журнал «Всесвіт» № 1-2, 2016), «Ловля форелі в Америці>» (Komuboook, 2017) та «Генерал Конфедерації з Біґ-Сур» (Komuboook, 2018).

Над виданням працювали:

Раніше ми повідомляли, що есеї Сьюзен Зонтаґ «Про фотографію» вже можна замовити.

Обкладинка: видавництво «П’яний корабель»

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь