Спецпроєкти

Столична влада не погоджувала проведення Маршу Рівності в метро – КМДА


Столична влада не погоджувала проведення Маршу Рівності в київському метро, заявили в КМДА.

В київській адміністрації додали, що з міркувань безпеки організаторів просять обрати іншу локацію та наголошують, що в разі проведення маршу відповідальність за дотримання всіх заходів безпеки покладається на організаторів.

«Крім того, заяви, які поширюють деякі Telegram-канали, про нібито зупинку руху метро на час проведення Маршу Рівності та виділення на його організацію коштів із міського бюджету – абсолютно не відповідають дійсності і, очевидно, покликані збурити суспільство та дестабілізувати ситуацію в столиці», – йдеться в заяві.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник пояснив, що київський метрополітен є об’єкт подвійного призначення і частина критичної інфраструктури міста.

«Це завжди території підвищеного ризику через обмеженість простору, графік руху поїздів і великий пасажиропотік. Ми не можемо наражати на небезпеку учасників заходу та пасажирів. Тому, аби уникнути можливих провокацій, не можемо дозволити проведення Маршу Рівності в метро», – зазначив Поворозник.

У Департаменті молоді та спорту КМДА зауважили, що масові заходи під час дії правового режиму воєнного стану в Україні можуть відбуватися лише за умови дотримання вимог заходів безпеки, законодавства України у сфері цивільного захисту учасників заходу в умовах воєнного стану та вимог правил благоустрою столиці. Департамент радить утриматися від проведення заходів, що передбачають скупчення значної кількості людей.

Обкладинка: Вікіпедія / автор Goncharov Oleksandr
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь