Спецпроєкти

«Теплий, мудрий і відвертий автопортрет»: Білл Гейтс напише свої перші мемуари


Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс напише свої перші мемуари «Вихідний код: Мій початок» (Source Code: My Beginnings). Про це повідомляє видання The Guardian.

Подробиці 

В автобіографії бізнесмен поділитися історією свого походження та найскладнішими моментами ранніх років життя.

«Я був у центрі уваги громадськості зі свого двадцятиліття, але більша частина мого життя до цього часу маловідома. Протягом багатьох років мене часто запитували про виховання, навчання в Гарварді та співзаснування компанії. Ці питання допомогли мені зрозуміти, що людей цікавить мій шлях і фактори, які на нього вплинули», – зазначив Гейтс.

Книга охопить період від дитинства Гейтса в Сіетлі до навчання в Гарвардському університеті, який він покинув у 20 років – якраз перед тим, як разом із другом Полом Алленом написав прототип програми Microsoft.

«У книзі ви також знайдете історії багатьох людей, які вірили в мене, підштовхували до розвитку і допомагали перетворити мої дивацтва на сильні сторони», – додав він.

Британське видавництво Penguin Press, яке видає книгу Гейтса, описало її як «теплий, мудрий і відвертий автопортрет одного з найвпливовіших людей нашої епохи». 

Мемуари мають опублікувати 4 лютого 2025 року у трьох форматах:  паперову, електронну та аудіокнигу.

Раніше ми розповідали, що видавництво «Наш Формат» випустило мемуари Брітні Спірс «Жінка в мені» українською мовою. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь