Спецпроєкти

У Skvot презентували серіал про українську рекламу


3

Онлайн-школа Skvot випустила документальний серіал про українську рекламу «Три в одному».

Подробиці 

Прем’єра вже відбулась у кінотеатрі «Жовтень» та на Youtube-каналі школи. 

«Три в одному – поширене рекламне кліше. Кава з вершками та цукром чи крем, який одночасно зволожить, захистить та розгладить зморшки – все найкраще в одному флаконі», – розповіли автори про концепцію назви. 

Серіал складається з трьох серій. Перша з них отримала назву «Бізнес». Вона охоплює період від 1970-х і до сьогодення. В епізоді Андрій Федорів, Денис Келеберденко, Ярослав Сердюк та інші важливі гравці українського рекламного ринку пояснюють, як від «реклами матраців по ТБ» українські креатори дійшли до Каннських левів. 

Реліз другого епізоду, який отримав назву «Держава», запланований на 26 червня. У ньому розкриють тему патріотичної реклами, співпраці креативу з державою та феномен зборів. 

Прем’єра третьої серії «Люди» відбудеться 10 липня. У ній розкриють тему хейту та критики у рекламній індустрії. 

«Серіал “Три в одному” – це не просто розповідь про рекламну індустрію. Це також історія про становлення великих бізнесів, які потужно проявили себе у складні часи», – розповіла співзасновниця Skvot Інна Чут. 

Героями серіалу стали Михайло Федоров, Антон Дробович, Ярослава Гресь, Костя Шнайдер, Олександр Гороховский, Саша Жиляєв, Ярослав Сердюк, Андрій Федорів, Віктор Шкурба та інші. Раніше ми повідомляли, що онлайн-школа Skvot провела архітектурну конференцію «Вимір», що була присвячена реаліям та перспективам галузі в рамках післявоєнного відновлення України.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь