Спецпроєкти

У застосунку «Повітряна тривога» доступні техніки психологічної самодопомоги


У застосунок «Повітряна тривога» додали розділ із техніками психологічної самодопомоги від Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?». Про це повідомляє компанія-розробник додатку Ajax Systems.

Подробиці 

Відтепер разом із сповіщенням про відбій повітряної тривоги приходитиме push-повідомлення з питанням «Ти як?». Після нього відкриється розділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з набором спеціальних вправ і порад для стабілізації емоційного стану під час тривоги, вибухів або інших стресових ситуацій.

За словами компанії, у підрозділі є техніки допомоги собі й дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів. Крім цього, є методичка з порадами про те, як підтримати людей з досвідом війни.

Наразі підрозділ поступово буде доступним для всіх користувачів iOS та Android. Для цього потрібно лише оновити застосунок.

У попередньому матеріалі ми пояснювали з МОЗ, як відрізнити тривожний розлад від відчуття тривоги.

Раніше ми розповідали, що у Києві на базі Інституту педіатрії, акушерства й гінекології Національної академії медичних наук України створять Центр реабілітації здоровʼя жінок, які постраждали від війни.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь