Спецпроєкти

Книга Олександра Михеда «Позивний для Йова» вийшла у Великій Британії: як відреагувала спільнота


13 червня, у Великій Британії видали міжнародне видання «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» під назвою «Мова війни» (The Language of War) українського письменника та військовослужбовця Олександра Михеда. Про це повідомляє Суспільне Культура. 

Подробиці 

Права на міжнародне видання книги у жовтні минулого року придбав Allan Lane – підрозділ одного з провідних британських видавництв Penguin Books.

Книжка розповідає про події повномасштабного вторгнення рф в Україну з погляду письменника, який став військовослужбовцем. Автор висвітлює, як його світ змінився за одну ніч та як він зіткнувся з жахами війни, хоча ніколи раніше не тримав зброї в руках.

Історик Тімоті Снайдер зазначив, що книга допомогла йому і допоможе кожному, хто хоче зрозуміти війну. 

Письменник та журналіст Блейк Моррісон в огляді для The Guardian зазначив, що «ця книга, написана під час 100 днів перебування у казармах, відображає вплив війни – як вона змінила його та інших, зокрема дітей».

Financial Times на початку 2024 року внесла книгу в список рекомендованих для прочитання. У виданні зазначають, що це «живий опис вторгнення та боротьби за те, щоб знайти слова для опису нової реальності: війни».

Книгу можна придбати у паперовому, електронному та аудіоформатах.

Раніше ми розповідали, що серед 30 переможців премії «Портрет людяності» (Portrait of Humanity) у 2024 році – фотографія Едварда Метьюза з жителькою Херсона.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь