Спецпроєкти

Перебування малих тварин без переносок: «Укрзалізниця» оновлює правила перевезення тварин


«Укрзалізниця» запроваджує оновлення правил перевезення тварин. Нові правила почнуть діяти, коли їх затвердить Державна регуляторна служба України. Про це повідомляє пресслужба компанії. 

На які саме нововведення очікувати

  • Визначення «жорстка конструкція» зникає з опису переносок. Можна буде використовувати рюкзак для тварин із водонепроникним абсорбуючим дном.
  • Для малих тварин до 45 см у холці дозволять тимчасове перебування без переносок – для здорової активності та сну на полиці купе.
  • Великим собакам від 45 см дозволять проїзд ще й у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за умови повного викупу купе, а також в «Інтерсіті+», якщо власник викупить всі місця, що розміщені єдиним блоком у ряду.
  • Будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безоплатно їхати в усіх типах вагонів (з намордником та повідцем).

«Укрзалізниця» забезпечуватиме альтернативні місця людям, яким буде некомфортно або які мають алергічну реакцію поруч з твариною.

У попередньому матеріалі ми розповідали, як правильно допомагати тваринам у спеку.

Раніше ми повідомляли, що впродовж червня Укрзалізниця перевезла 2,5 млн пасажирів. Найпопулярнішим поїздом став №128 Запоріжжя – Львів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь