Спецпроєкти

Українські музикантки Наталя Пасічник та Наталія Гордєєва отримали відзнаки Global Music Awards


Піаністка Наталя Пасічник та скрипалька Наталія Гордєєва отримали відзнаки Global Music Awards. Про це повідомляють на сайті премії.

Подробиці 

  • Піаністка Наталя Пасічник здобула золоту медаль у категорії «Класична музика» за інтерпретацію творів Йоганна Себастьяна Баха в платівці «Добре темперований клавір».

«Ця унікальна та прониклива інтерпретація культового твору Баха, натхненна ідеями музикознавця українського походження Болеслава Яворського, була обрана WRTI як один із найкращих альбомів класичної музики, випущених у 2024 році», – додали в Українському інституті у Швеції.

  • Скрипалька Наталія Гордєєва отримала срібну медаль за альбом KYIV, який створила спільно з композитором та піаністом Мортеном Єссеном.

Global Music Awards – це міжнародний музичний конкурс, який відзначає незалежних музикантів. Премію заснували в США у 2011 році. 

Раніше ми розповідали, що українська журналістка Анна Власенко отримала нагороду від найбільшого шведського жіночого видання «Femina» у номінації «Голос року» за блог про життя українських жінок під час війни.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь