Спецпроєкти

Український художник Владислав Краснощок отримав французьку премію


Фотощоденник Владислава Краснощока «Больнічка» посів друге місце на конкурсі фотокниг в Арлі Rencontres d’Arles у категорії «Авторська книжка». Про це креатор повідомив у соцмережах. 

Подробиці 

«Больнічка» – це фотографічний щоденник, який Владислав знімав, працюючи хирургом у медичній сфері. Робота над книгою зайняла понад 12 років.

«На конкурсі фотокниг в Арлі перше місце посіла пачка паперу А4 з протягнутою пружиною на малому ребрі. 2-ге ж місце посіла «Больнічка», з чим усіх нас і вітаю!» – написав Краснощок. 

01/3

Сюрреалістична розповідь, сповнена жорсткого лікарського гумору, ілюструє хворобливий стан пострадянської медичної системи в Україні: важка праця в умовах застарілої інфраструктури та мізерна заробітна платня медичних працівників неспівмірні з тією відповідальністю, яку вони мають на себе брати, – йдеться в анотації до книги.

Владислав Краснощок є представником Харківської школи фотографії. Він працює з фотографією, станковою й друкованою графікою, а також займається стритартом. З початку повномасштабного вторгнення митець фіксує війну. 

Раніше ми розповідали, що фотограф Владислав Краснощок презентував серію воєнних фото Documentation of War. Skykeepers over Beekeepers. Кошти з продажів спрямує на ЗСУ.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь