Спецпроєкти

Фільм F1 став найуспішнішим у карʼєрі Бреда Пітта


Новий фільм F1 встановив рекорд для Бреда Пітта, зібравши $545,6 млн у світовому прокаті, ставши найкасовішим проєктом за його участі. 

Подробиці 

Попередній рекорд належав Всесвітній війні Z (2013), яка свого часу принесла $540 млн.

Фільм зняв Джозеф Косинські (Топ Ґан: Меверік). Бред Пітт виконав роль ветерана автоспорту Сонні Хейза, який повертається у Формулу-1, щоб тренувати молодого пілота Джошуа Пірса (Дамсон Ідріс).

У фільмі також знялися Хав’єр Бардем, Керрі Кордон, Тобіас Мензіс, Сара Найлз, Кім Бодня, Каллі Кук, а також справжні гонщики Формули-1.

У Північній Америці стрічка заробила $173 млн. Серед міжнародних ринків лідирує Китай ($55,1 млн), далі — Велика Британія ($28 млн), Франція ($26,7 млн), Південна Корея ($24 млн) і Мексика ($19,3 млн).

На початку липня F1 також став найуспішнішим релізом Apple TV, обійшовши Наполеона (221 млн) та Вбивць квіткової повні (158 млн).

Раніше ми розповідали, що у мережі з’явилися перші знімки зі зйомок продовження фільму «Диявол носить Prada». 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь