Спецпроєкти

Посмертний реліз ADAM: вийшла пісня «Сильно-сильно»


1

13 лютого, напередодні Дня закоханих, відбувся реліз треку «Сильно-сильно» — посмертної пісні проєкту ADAM. Композицію Михайло Клименко написав разом із дружиною Сашею Норовою — це їхня особиста історія про кохання, спільне життя та подорожі Україною.

Подробиці 

Трек створили у травні 2025 року в домашній студії. Як і більшість робіт ADAM, він народився з реальних моментів гастрольного життя: доріг між містами, коротких пауз між концертами й відчуття, що найцінніше — просто бути поруч. У тексті звучать справжні локації та події: Ужгород, Миколаїв, готелі, мости й життя між виступами.

Приспів з фразою «люблю тебе у Києві депресивно» зʼявився майже одразу. Автори вагалися через слово «депресивно», але залишили його — жоден інший варіант не звучав так чесно. З часом пісня набула нового сенсу: стала історією про любов, у якій є не лише світло, а й тиша та вміння бути поруч у складні моменти.

«Ця пісня — про наше кохання, наші подорожі й гастролі Україною. Про життя між концертами, коли ми просто були разом. Усі слова в ній — правда з нашого життя», — каже Саша Норова.

Разом із релізом на YouTube зʼявилося відео, змонтоване режисером Артемом Григоряном із особистих архівів пари. Кліп складається у щиру хроніку спільного життя.

У березні також запланований реліз першої вінілової платівки ADAM — деталі поки не розкривають.

Михайло Клименко пішов із життя цієї зими після важкої хвороби. «Сильно-сильно» стала однією з його останніх завершених робіт.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь