Гаррі Стайлз встановив рекорд Книги Гіннеса за 12 концертів на «Вемблі»
Гаррі Стайлз увійшов до Книги рекордів Гіннеса, провівши 12 аншлагових концертів поспіль на лондонському стадіоні «Вемблі» в межах туру Together, Together.
Подробиці
Таким чином співак перевершив попередній рекорд Coldplay, які у 2025 році дали на стадіоні 10 концертів. Спочатку було заплановано шість шоу, однак через високий попит їхню кількість подвоїли.
Останній концерт резиденції відвідали понад 80 тисяч глядачів. Під час виступу Стайлз згадав своїх колишніх колег по One Direction — Найла Горана, Луї Томлінсона, Зейна Маліка та Ліама Пейна, подякувавши їм за спільний шлях.
Після Лондона тур продовжиться концертами у Сан-Паулу, Мехіко, Мельбурні та Сіднеї. Наприкінці серпня Стайлз також розпочне 30-концертну резиденцію в Madison Square Garden у Нью-Йорку.