Спецпроєкти

У Львові відбудеться фестиваль пам’яті Ірини Цибух

Життя
Текст: bit.ua

1 червня у львівському Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького («Шевченківський гай») відбудеться фестиваль пам’яті парамедикині, волонтерки та журналістки Ірини Цибух — «Чеки».

Подробиці 

Організатори зазначають, що цей захід покликаний вшанувати Ірину, яка надихнула багатьох своїм прикладом. Для когось вона стала мотивацією приєднатися до війська, для інших — прикладом щоденного служіння цінностям.

«Масштаб особистості Іри складно вмістити у формат, тому ми створили подію, яка запустить довготривалий процес пам’яті. На роки. Крізь роки», — кажуть ініціатори фестивалю.

Програму та перелік учасників обіцяють оголосити пізніше.

Ірина Цибух із позивним Чека – парамедикиня «Госпітальєрів» загинула під час ротації на Харківському напрямку 29 травня 2024 року.

До повномасштабного вторгнення вона була менеджеркою реформи Суспільного, також реалізовувала освітні проєкти у віддалених селах Донеччини та Луганщини.

У лютому 2022-го року Ірина приєдналася до добровольчого батальйону, де зайняла позицію старшої екіпажу.

Раніше ми розповідали, що бойова медикиня Ірина Цибух посмертно отримала відзнаку за лідерство від Українського жіночого конгресу. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь