Cпецпроєкти

Подружній обов’язок: кому він насправді потрібен?

Якось одна моя френдтеса написала пост про тістечка, в якому завуальовано розповіла про примушування її до сексу в шлюбі. І знаєте, хоч там не звучало жодного разу слово на «с», та це був дуже страшний пост. Не всі його зрозуміли, безумовно.

Багато хто радив «просто полюбити назад тістечка», «трошки потерпіти і зробити приємно чоловікові» чи навіть «зробити вигляд, що тобі подобається». І це було ще жахливіше, ніж мовчання.

Частіше за все терпіти секс має жінка. Ви не замислювалися, чому так?

Подружній обов’язок – що з ним не так?

Знаєте, я тішуся, що вже до багатьох дійшло, що жінка теж любить і хоче сексу, може бути розкутою, гарячою і потребує різних неймовірно прекрасних практик з особистого бажання. Зубами різні мужички все ще скриплять, звичайно, та вже не так сильно, як навіть 20 років тому. Мрію, що доживу колись до того часу, коли всім реально буде начхати, чим жінки займаються в ліжках і скільки в них було коханців.

Та поки періодично наштовхуюся на пости, де жінки говорять про свій негативний досвід, про чоловіків, часто вже колишніх, які вимагали від жінки виконання подружнього обов’язку, про біль під час такого сексу і про страх, що це ніколи не закінчиться.

І це мене злить аж до сказу! Ну як можна бути таким чурбаном та тупим, щоб не бачити, що людина, яку ти вибрав, страждає? Як можна сплутати гримасу болю і задоволення? Невже тобі так глибоко фіолетово, об кого ти займаєшся мастурбацією? Бо це ніхрена не секс, пацани, ви просто використовуєте тіло іншою людини, щоб об неї подрочити. Яка, бл*ха, релігія вам забороняє використовувати для самозадоволення руки чи спеціальні девайси? Що, дружбани засміють? Чи по телевізору покажуть: «О, диви, дрочер пішов, гигиги!»

Зараз тут налетять поборники сексу як життєво необхідної потреби. У мене для вас погана новина: він туди не входить.

Ви точно помрете без води, їжі та сну. А без сексу житимете довго, може, не так щасливо, як би вам хотілося. І жодна жінка не має вам видавати секс, навіть якщо вона ваша дружина чи дівчина. Жінки, знаєте, не для того живуть в цьому світі, щоб обслуговувати ваш дорогоцінний член.

І щось я лише в анекдотах чула, щоб жінка від чоловіка вимагала секс на сніданок, обід і вечерю, а він, бідося, тримався з останніх сил. Може, в житті десь так і є, та в більшості це жінка мовчки терпить і смокче, бо «чоловіку треба».

На жаль, ми навчені терпіти з дитинства. Незручний одяг? Зато красиво і ти ж все одно дівчинка, тому не можна лазити по деревах. Взуття на підборах? Нічого не боляче, радуй своїми гарними ніжками мужчин. Не хочеш виходити заміж та народжувати дітей? Лови тонну суспільного осуду і кожного дня доводь, що маєш право на власне життя. Вийшла заміж і трохи задовбалася працювати в другу та третю зміну вдома? Терпи, ти ж жінка, така твоя роль.

Пам’ятаєте, як більше року тому гудів фб, коли нарешті заговорили про активну згоду на секс? Тоді багатьох ніби притомних чоловіків порвало на хом’ячків: то що, їм тепер ніхто не дасть? У них тепер більше ніколи не буде сексу? Ці кляті баби зажали останню радість! Це ж колись можна було зробити вигляд, що якщо не сказала чіткого «ні» – ну там спала чи п’яна була, – значить, то було «так». А зараз як? Брати адвоката з собою? Згоду підписувати на папері? Капець! Алярм! Ущемляють!

Якщо чесно, тоді я думала: чуваки, а ви взагалі хоча б раз бачили в житті жінку, яка вас реально хотіла? Не погодилася, бо ви так нили, що просто її задовбали. Не переспала з вами під алкоголем чи під чимось іншим. Чи от вирішила потерпіти тих кілька фрикцій, щоб ви нарешті заспокоїлися і відвалили.

В шлюбі, звичайно, складніше відвалити: бо скрєпи, послух подружній та інша релігійна муть. І чоловік насідає, трусячи тим подружнім обов’язком перед очима, бо інакше «піде наліво». Рабство вже давно скасували, а особи чоловічої статі все ще думають, що штамп в паспорті дає їм постійний доступ до тіла іншої людини, хоче вона того чи ні.

А френдтеса ця таки знайшла сили розлучитися і вже років сім живе так, як їй хочеться. Без всяких любителів солодкого. А «тістечка» вона теж дуже давно розлюбила, ще в шлюбі. If you know what I mean.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Гаррі Андреасян
СЕО Doc.ua
Пані М.
блогерка
Наталія Пірак
засновниця Fly_Academy
Сергій Бобровський
керівник наукової групи UPEA
Ми в Телеграмі
підписуйтесь