Cпецпроєкти

Секс і оргазм: разом чи окремо?

Днями спілкувалася з одним читачем про різне, і розмова плавно дійшла до уподобань в сексі. В принципі, так буває завжди: я пишу на дуже дражливу тему, я жінка, розповідаю про власний досвід – і чоловіки частіше приходять поговорити зі мною, інколи кличуть на побачення, інколи їм хочеться розповісти про власні таємні бажання. А авторка анонімного каналу виглядає людиною, яка не одразу пошле в пішохідну еротичну подорож:)

Так от, говорили тоді з тим хлопцем про те, що йому подобається бачити, як його партнерка отримує задоволення та оргазми. А я візьми і скажи, що в мій секс рідко входить пік задоволення – і мені з цим дуже комфортно жити. Я люблю сам процес сексу, люблю оргазм – і не бачу нічого страшного, якщо ці речі рідко стикуються. Та і від чоловіків своїх я рідко вимагаю, так би мовити, довести справу до кінця. І якщо бути повністю відвертою, практично жодні практики партнера в ліжку не можуть бути такими ж неймовірними, як 5-7 режимів невеличкого вакуумного стимулятора. Звичайно, я тут розписуюсь лише за себе, а не за все жіноцтво.

І насправді так цікаво відслідковувати: спершу жінок взагалі не мали за людей, які можуть хотіти секс, що приносить їм задоволення. Потім дозволили відчувати бажання, але чітко в шлюбі та з одним-єдиним чоловіком. З часом якось додумались, що жінці можна і мастурбувати, і дивитися порно. Та все одно десь між тим всім пробігло, що жінка має обов’язково кінчати в сексі – в ідеалі від члена у вагіні. Тоді нарешті дійшли думки, що оргазм класний будь-який і що в принципі він весь кліторальний. Але ти все одно не мужик, якщо не довів свою партнерку як не до сквірту, то хоча б до одного-двох оргазмів за акт.

Безумовно, є чоловіки, яким глибоко начхати, що там треба жінці, яка зараз поруч з ним, в сексі. Вигадали ото: прелюдії якісь, поцілунки, обійми, доторки, кунілінгус отой чортів. Член стоїть, дірка є? Ну всьо, поїхали. Сухо? Ну поплював разок на пальці, смазка з сексшопу – то від лукавого. Він кінчив – значить, і вона теж. А не встигла – то жінка х*рова, от інші встигали п’ять разів за хвилину і не пітюкали.

А є інші, я би їх відмінниками назвала. Будуть три години підряд жінку вертіти в ліжку – і таки витягнуть з неї той блядський оргазм, а, може, і два. І навіть якщо партнерка буде говорити, що сьогодні вона хоче просто насолодитися процесом: ніт, він прийшов сюди добувати жіноче задоволення – і ти відчуваєш себе наче в шахті, в якій добувають руду в забої. Ти би вже давно спала, а мужчина не може заспокоїтись. А ще смішно, коли від напруження у тебе тремтять ноги, а мужчина переконує тебе, що то був оргазм. А у вас би не тремтіли від кількагодинного ліжкового марафону, а?

Бл*ха, якщо жінка відчула оргазм, вона його ні з чим не сплутає: ні з перенапруженими м’язами, ні зі спазмами в животі, ні з судомами в ногах. Пік задоволення в кожної жінки дуже різний – та навіть і в однієї і тої ж бувають максимально неподібні оргазми. От я в різні дні циклу можу стогнати, кричати, сміятися чи навіть плакати. Оргазм може бути дуже сильним і довгим, а може, навпаки, тривати всього кілька секунд. Можуть сильно скорочуватися ножки клітора, а може просто розливатися тепло внизу живота.

Так до чого я веду: буває, що жінці для оргазму не треба секс. Або ж в сексі не потрібен оргазм. І це нормально. Не треба її звинувачувати, що вона якась не така, що от всі кінчали від члена, а ця фригідна трапилася. Знаєте, в жінок і без сексу дохріна боротьби зі стереотипами. Ми тут до кінця з власним тілом та прийняттям ще не розібралися, а нам зверху оргазм навалюють.

Хочете, щоб жінка з вами кінчала?

По-перше, викиньте нахрін з голови уявлення про одночасний оргазм: він трапляється або в кіно, або так рідко, що його можна в похибку записати. А ще рідко яка жінка кінчить від кількагодинної пенетрації. Воно у більшості інакше працює.

По-друге, не бійтеся іграшок, особливо для стимуляції клітора. Брати в ліжко такий девайс – дуже круто. І якраз він пришвидшує шанси оргазму в двох учасників процесу. Знаю, до речі, чоловіків, які реально ревнували до девайсів: не треба так.

А по-третє, чуйте свою партнерку. Якщо вона каже, що не хоче сьогодні оргазму або якщо потребує лише кінчити від іграшки чи ваших губ, обійнятися і спати, то, бл*ха, поважайте її думку та вибір.

І якщо вам раптом цікаво, чим же закінчилась розмова з читачем, то скажу: а нічим, зійшла на пси. Напевно, людина очікувала від авторки, яка веде телеграм-канал про секс, якихось одкровень, а я ж виявилася звичайною земною живою жінкою – навіть без вміння отримувати мультиоргазми.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Назарій Гусаков
амбасадор UPEA
Ігор Окс
головний одеський екскурсовод
Дар'я Сьома
керівниця PMHub
Гаррі Андреасян
СЕО Doc.ua
Ми в Телеграмі
підписуйтесь