Cпецпроєкти

Три поради, які хоч раз в житті чула кожна жінка

Якось моя подруга в юності вперше сходила до гінеколога і потім розповідала про візит з величезним здивуванням. Лікар їй порадив займатися сексом, щоб пройшли прищі. Та це було двадцять років тому – і фраза звучала так: «Вийдете заміж – і шкіра очиститься».

Зараз вже про одруження не говорять, та «мужика нормального» радять на кожному кроці. Нерви розбовталися? Болить голова? Злишся через ідіотів? Погладшала? Проблеми на роботі? Не встигаєш займатися спортом? ПМС? Заведи мужика – і все пройде. Враження, що член животворящий – це панацея, помагає від усього. Куди не приклади, все лікує.

І як же хочеться відповісти таким порадникам давнім жартом: «Пацани! Якщо вам помогло, то це взагалі не означає, що іншим теж підійде».

А ще дуже помічне буває народити. Як тільки дівчина закінчила 11 класів – все, ховайся від цієї поради в жито. Пологи теж все лікують: і болючі місячні, і хвору спину, і поганий апетит, і вік. Організм вмить оновлюється, жінка молодшає. Як-то кажуть, нема красивішого періоду в житті, як бути вагітною.

Хоча в моєму рейтингу порад на першому місці впевнено стоїть «схуднути». Хто тільки мені не радив їсти на пів відра менше та більше займатися спортом, людоньки!

І лікарі, до яких я прийшла взагалі з іншими проблемами, і дивні мужики з інтернету, які повз пробігали, і диванні дієтологи, які строчать свої дофіга цінні думки, не відриваюсь від смажених котлеток, і чуваки з тіндера, які спеціально свайпнули вправо, щоб сказати, як йому неприємно дивитися на товсту дівку.

І знаєте, що об’єднує ці такі «важливі» та «потрібні» поради?

Все це – хрінь собача і порушення особистих кордонів. А ще: наявність мужика з членом, народження дитини, схуднення – нікого не має стосуватися, крім безпосередніх учасників процесу.

Я розумію: багато хто з нас виріс в суспільстві, де всім до всіх є діло і всі всім готові наваляти порад по саме не можу. І найлегше тренуватись на жінках. Причому це роблять представники обох статей. А якщо ти вмієш відстоювати свої кордони, то ще й ображаються: «я ж тобі добра хочу» і «хто тобі правду скаже, як не я».

Але ми розвиваємося, змінюємося, ходимо до психотерапевтів, врешті-решт, напрацьовуємо емоційний інтелект, вчимося говорити про секс словами через рот. І все частіше тримаємо його закритим, коли порад не просять. Це справді тішить.

А от ті, хто ніяк не може стримати цінний (насправді ні) словесний потік, особисто від мене отримують… номер картки. Це я колись в прекрасної жінки такий вихід підглянула. Вона на чергову непрошену пораду схуднути написала, що готова читати цю муть лише за гроші та з радістю прийме набір якісних здорових продуктів на місяць-два. І знаєте, помогло: «цінні» думки різко закінчились.

Рекомендую спробувати, дівки.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Михайло Федоров
Міністр цифрової трансформації
Лєра Татарчук
засновниця БФ «Твоя опора»
Пані М.
блогерка
Назарій Гусаков
амбасадор UPEA
Ми в Телеграмі
підписуйтесь