Cпецпроєкти

Ціна незахищеного сексу

Згідно зі статистикою, канал «Ці бл*дські історії» читають близько 20 відсотків чоловіків: комусь посилання скинула дівчина чи подруга, хтось самостійно підписався. І час від часу саме з чоловіками у мене заруби в чат-боті на теми: а чи достатньо авторка компетентна в питаннях жіночого задоволення, безпеки та оргазмів. Інколи це буває смішно, та частіше – не дуже.

Якось один читач аж злився на мене: мовляв, вчу жінок поганому! А саме: наполягати лише на захищеному сексі. Він ніяк не міг зрозуміти, для чого користуватися презервативами з дівчиною, якщо він вміє себе контролювати. «Вона що, мені не довіряє?!» – волав в повідомленнях і звинувачував вашу авторку у всіх смертних гріхах. За що і був забанений до бісової матері.

А нещодавно інший читач підняв тему безпеки. Дійшов до якого раннього поста і почав доводити мені, що займатися сексом в презервативі – це як нюхати троянду в протигазі. Скажу чесно, цю фразу я давно не чула і ми трохи зчепились язиками. Звичайно, кожен з нас стояв на своєму, і до консенсусу не дійшли.

І знаєте, що я зробила? Погуглила та порахувала, в яку суму грошей може вилитися навіть один незахищений статевий акт для жінки. А зараз і вам розповім.

Стрес. Він не вимірюється грошима, але сильно псує задоволення від сексу. Як можна розслабитись та отримувати задоволення, якщо намагаєшся контролювати: а хлопець точно встигне витягти член? А я не завагітнію? А він не обманює, що здоровий? А що я робитиму, якщо ні?

І такі питання в голові страшно фонять, зводячи на пси все класне, що могло бути в тому сексі.

Хвороби. Уявімо, що хлопець подарував вам «букет» – і це були явно не квіти. Похід до лікаря, аналізи – мінімум 2000 гривень. Лікування може коштувати стільки ж. Потім бажано здати аналізи повторно, щоб переконатися, що все ок. Інколи буває, що ліки не спрацьовують, і потрібні інші препарати. Знову гроші. А в ідеалі – ще раз контрольний пакет аналізів. І це я навіть не пишу, що є хвороби, які взагалі не лікуються і сильно погіршують якість життя, якщо не виявити їх на ранніх стадіях і не почати приймати препарати, щоб зменшити вірусне навантаження на організм. Наприклад, ВІЛ і генітальний герпес. Ще є один з гепатитів, отримати який взагалі не радісно.

Вагітність. Тут взагалі все дорого.

1. Так звана «контрацепція наступного дня». Ціна питання: 200 гривень, збитий менструальний цикл, гормональні порушення, несподівані кровотечі і довге ходіння до гінеколога та ендокринолога, щоб знову налагодити роботу організму. Навіть не буду прогнозувати, скільки це може коштувати.

2. Міні-аборт. Його роблять на ранніх термінах. Ціна: від 1500 грн за процедуру.

3. Медикаментозний аборт: 3000-5000 грн. Має багато побічних ефектів, не всім підходить.

4. Аборт на терміні від 8 до 12 тижнів: 4000-8000 грн.

Дитина. Дуже дорого і назавжди.

А тепер порівняємо: ціна одного якісного презерватива в сексшопі – від 15 (!!!) гривень. Як же мало коштує жіночий спокій, здоров’я та задоволення, правда?

Важливий P.S. По-перше, я в курсі, що притомні чоловіки теж дбають про власне здоров’я і виступають за використання презервативів завжди. Вони точно не говорять фразу про «троянду в протигазі», давно знайшли свій розмір презиків і не намагаються схилити жінку до незахищеного сексу. Тільки таких чоловіків поки менше, ніж хотілося б.

По-друге, всім учасникам процесу бажано носити з собою презервативи – і дівчатам теж. Що я та купа інших дівчат роблять. І круто, коли інша сторона одягає ваш презик без танців з бубнами, бо «тисне», «я нічого не відчуваю», «сплю лише з порядними дівчатами», «а давай без», «як ти можеш мені не вірити?», «я точно здоровий», «а нащо ті аналізи, я і так знаю». Кожну з цих фраз особисто чула з десяток разів, а інколи і все бінго збирала. Тому я знаю, що пишу.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Олександр Борняков
заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT
Дар'я Сьома
керівниця PMHUB
Ольга Бульбах
засновниця агенції стратегічного маркетингу Mazer
Катя Костенко
трендвотчерка
Ми в Телеграмі
підписуйтесь