Cпецпроєкти

Як звучить секс українською

Буквально минулого тижня хтось з читачів тегнув мій канал під постом у фейсбуці, де просили поділитися різними цікавими ресурсами про секс українською. Там навіть я знайшла дещо для себе цікаве, хоча через специфіку каналу знаю майже всіх секс-блогерок, які використовують українську мову у своїх текстах.

І звичайно ж, одразу в коментарях почалися жарти. Мовляв, ну як можна трахатись оце українською? Це ж так смішно, ха-ха-ха! Та нема в нашій мові нормальних слів, ха-ха-ха! Це що тепер, говорити – «моя розкішниця чекає на твій гарячий нефритовий стрижень»? Ой, не смішіть мої тапочки! Це ж поки сексом українською займешся – все бажання пропаде.

Знаєте, так мені прикро стало. У нас така прекрасна мова – гнучка, глибока, гаряча, мова, яка збуджує. І стільки класних слів можна використовувати в ліжку! От дивіться: «пестити», «торкатися», «входити», «стискати», «гладити», «брати», «лизати», «смоктати». Подумайте, як це красиво: ключиці, зап’ястя, стегна, груди, соски, сідниці, губи, клітор, головка, член, вульва, вагіна, шия, пальці, долоні. Давайте називати частини тіла своїми іменами: якраз можна заодно і вивчити їх, до речі. Без всяких там сісь і пісь – так вже навіть діти в садочках рідко говорять.

І залиште, заради святих єдинорогів, у спокої «голих киць» та «товстих удавів». Це смішно звучить будь-якою мовою. Навчіться говорити «мінет» і «кунілінгус» без внутрішнього «ги-ги». Це прекрасні процеси, які в ідеалі всім учасникам приносять багато задоволення.

А якщо повернутися до заголовка, то от що я скажу: секс українською звучить класно! Та в принципі, коли ви розмовляєте в ліжку, то процес набагато приємніший. Ніхто з нас не Кашпіровський, ми не можемо читати думки один одного.

Між іншим, більшість моїх коханців або переходили на українську в ліжку, або намагалися сказати нею хоча б кілька слів. І це так збуджувало! Бо вони розуміли, мова мені важлива.

Коротше кажучи, мені все ще підгорає. Українська — не мертва, вона пластична, класна, насичена. Без всяких там розкішниць, нефритових стрижнів та інших евфемізмів. Нашою мовою можна неймовірно запалювати. Я вам як авторка телеграм-каналу про секс кажу.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Олександр Борняков
заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT
Дар'я Сьома
Ольга Бульбах
Катя Костенко
трендвотчерка
Ми в Телеграмі
підписуйтесь
Рекомендоване