Cпецпроєкти

Чи легко жінці знайти секс без зобов’язань?

Днями написала пост, який викликав бурю емоцій і шквал перепостів. Наприклад, на момент написання колонки його поширили 56 разів – а такі цифри я бачу, коли викладаю на каналі смішні мемчики. І я навіть не можу написати його назву, бо, боюсь, усі слова замінять на зірочки. Та головну думку озвучу: велика частина чоловіків вважає, що наявність члена між ногами автоматично надає їм статус неймовірного коханця.

Та повернімося спершу до заголовка: а чи справді так важко знайти людям секс? У принципі, якщо вам все одно, з ким це робити, то, може, і не важко. Член є, вагіна є – ну або інші пари органів, які вас влаштовують, – і погнали!

Та тут не все так просто.

Розумієте, як би феміністки не билися, як би не розповідали, що жінки теж люди й теж мають бажання та потреби, досі вважається, що секс потрібен тільки чоловікам. А якщо жінка говорить, що їй теж таке треба, то все: суспільство, м’яко кажучи, не в захваті. Як це вона може бути активною учасницею процесу, а? Це чоловіка роль! Знову ці кляті фемки все поламали! А все ж нормально було!

Тому от страшне нестикування на сайтах знайомств, коли двоє людей різної статі в принципі шукають одне і те ж: легкі стосунки для сексу. Бо, на жаль, великій частині чоловіків переважно все одно, куди запхати свій член – лише б не у свою руку, яка набридла вже до чортиків.

Дуже маленький відсоток хлопців дбають про власну безпеку та безпеку своїх партнерок. Найчастіше вони не перевіряють здоров’я, не намагаються принести задоволення людині, яка зараз поруч у ліжку, орієнтуються на порно, хріново розбираються в жіночій анатомії – та й у своїй теж. Та і про повагу якось теж забувають: раз баба дала, значить, вона шл**ндра. Альо, дорогенький, а ти ніби як теж у цьому ліжку трахаєшся. А ти тоді хто, Папа Римський?

І будьмо чесними: жоден просто член не принесе жінці такого задоволення, як іграшка для дорослих.

Ви взагалі бачили ці цяцьки, людоньки? І вони можуть бути схожими на що завгодно: хоч на космічний корабель, хоч на мацаки восьминога, хоч на помаду, хоч на листок. І всі ці штучки вміють те, що не може зробити величезна частина чуваків: дати жінці оргазм. І її завданням буде тільки не забувати ставити девайси на зарядку. Жодного тобі ниття, що ноги не голені, целюліт на сідницях, підбори не носиш і білизну могла б і красивішу одягти.

Тому якщо жінці хочеться сексу, то вона насамперед шукає взаємодії, розваг, пристрасти, а не просто щоб у неї потикали чимось, що у вас між ногами, кінчили й усе. Це вам якраз треба, чуваки. Нам – не підходить. Навіть якщо це зустріч на один вечір, навіть якщо вона потім із вами більше ніколи не побачиться, реально має іскрити. Немає нічого гіршого за нудний і безрадісний секс.

Сайти знайомств я вже давно не відвідую, але завдяки підписницям знаю, що там усе одно нічого не змінилося: чоловіки так само відразу розмахують своїм членом, щойно дізнаються, що жінка шукає сексу, а дівчата так само відбиваються від купи охочих терміново потрахатися, якщо в неї в описі зазначено, що шукає легких стосунків.

Щоб знайти притомну людину, треба довго й нудно лопатити купу анкет, спілкуватися, банити періодично, ходити на побачення, які не завжди будуть класними, витратити овердофіга часу.

На жаль, у мене немає відповіді, як гарантовано жінці отримати класний секс і щоб їй за це не прилетіло. Я от аж канал створила, але такий спосіб не всім підійде. А прилітає мені все одно, бо я жінка, люблю секс і про нього відверто пишу.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Михайло Федоров
Міністр цифрової трансформації
Лєра Татарчук
засновниця БФ «Твоя опора»
Пані М.
блогерка
Назарій Гусаков
амбасадор UPEA
Ми в Телеграмі
підписуйтесь