Спецпроєкти

Кількість активних користувачів у TikTok зросла до понад мільярда


Кількість активних користувачів у TikTok влітку щомісяця сягала понад мільярд.

Про це повідомили в блозі компанії TikTok.

Подробиці

У січні 2018 року в TikTok було 55 мільйонів унікальних користувачів. У 2019 авдиторія зросла до 506 мільйонів.

Вже у 2020 році сервісом щомісяця користувалося 689 мільйонів людей. Станом на 2021 авдиторія зросла на 45% – до понад мільярда унікальних користувачів щомісяця.

«Для нас велика честь бути домом для нашої надзвичайно різноманітної спілки сімей, малого бізнесу та творців, які перетворюються на наших улюблених зірок», – прокоментували представники соцмережі.

Головна операційна директорка TikTok Ванесса Паппас зазначила: мільярд людей заходять у соцмережу, щоб «розважатися, надихатися або відкривати для себе щось нове, наприклад, спорт, музику, мистецтво й культуру».

@tiktok✨ 1 billion✨ people on TikTok! Thank you to our global community 🎉♬ original sound — TikTok

Ми розповідали, що функціонал соціальної мережі TikTok оновиться. Розробники анонсували появу функцій, які допоможуть користувачам боротися з проблемами психічного здоров’я та думками про самогубство.

«Книжковий TikTok» рятує продажі паперових видань. Уже понад рік у TikTok популярним є хештег BookTok. Він переріс в окрему нішу цієї соціальної мережі й усе більше набирає популярності.

За хештегом BookTok користувачі діляться улюбленими книжками та виданнями, які перечитуватимуть ще не раз, складають власні добірки літератури, рекомендують авторів. Звісно, найпопулярнішими є відео англомовних користувачів.

#bit.ua
Читайте нас в
Telegram
Теги:
Мы в Телеграме
подписывайтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐