Спецпроєкти

У Львові покажуть британські драми з Камбербетчем


На великому екрані покажуть шедеври британського театру - вистави "Гамлет" і "Франкенштейн"

З 29 по 31 грудня у Львові триватиме проект TheatreHD (Британський театр у кіно). На великому екрані покажуть три п’єси – дві постановки “Франкенштейна” (з Бенедиктом Камбербетчем та Джонні Лі Міллером) і “Гамлет”. Покази відбуватимуться у кінотеатрі Multiplex. Проект здійснюється за підтрики Британської Ради в Україні та арт-об’єднання CoolConnections.

TheatreHD – це трансляції на екранах кінотеатрів найвідоміших вистав з кращих світових театрів. Мета проекту – дати можливість кожному побачити шедеври світового мистецтва, не покидаючи рідного міста.

29 грудня у Львові покажуть виставу “Франкенштейн: Камбербетч” (Королівський національний театр) . Режисером постановки є Денні Бойл, знаний за фільмами “На голці” та “Мільйонер із нетрів”. Наступного ж дня львів’яни матимуть змогу переглянути іншу версію вистави – “Франкенштейн: Лі Міллер”У ній виконавці ролей доктора та істоти (Бенедикт Камбербетч і Джонні Лі Міллер) поміняються місцями. 

66361_original

Опис: Доктор Віктор Франкенштейн створює Чудовисько, вдихнувши життя у тіло, створене з частин померлих людей. Але, злякавшись потворності свого творіння, він кидає його напризволяще. Самотній, потворний, по-дитячому наївний монстр чекає від світу довіри і любові, однак зустрічає лише злість, жорстокість і ненависть. Остаточно зневірившись, Чудовисько присягається розшукати свого творця і помститися йому найстрашнішим чином.

Завершиться проект TheatreHD показом вистави “Гамлет” (31 грудня). Головну роль у безсмертній трагедії Вільяма Шекспіра виконує Бенедикт Камбербетч. 

hamlet-benedict-cumberbatch_0

Опис: Королівська родина розпадається: король мертвий, а престол зайняв його підступний брат. Принц Гамлет у відчаї і вимушений мститися за смерть свого батька. Але ситуація, що склалася при дворі, ставить під загрозу не тільки безпеку усієї країни, але й здоровий глузд принца.

Вистави демонструватимуться англійською мовою з українськими субтитрами.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь