У Львові покажуть британські драми з Камбербетчем


0 107 7
На великому екрані покажуть шедеври британського театру - вистави "Гамлет" і "Франкенштейн"

З 29 по 31 грудня у Львові триватиме проект TheatreHD (Британський театр у кіно). На великому екрані покажуть три п’єси — дві постановки «Франкенштейна» (з Бенедиктом Камбербетчем та Джонні Лі Міллером) і «Гамлет». Покази відбуватимуться у кінотеатрі Multiplex. Проект здійснюється за підтрики Британської Ради в Україні та арт-об’єднання CoolConnections.

TheatreHD — це трансляції на екранах кінотеатрів найвідоміших вистав з кращих світових театрів. Мета проекту — дати можливість кожному побачити шедеври світового мистецтва, не покидаючи рідного міста.

29 грудня у Львові покажуть виставу «Франкенштейн: Камбербетч» (Королівський національний театр) . Режисером постановки є Денні Бойл, знаний за фільмами «На голці» та «Мільйонер із нетрів». Наступного ж дня львів’яни матимуть змогу переглянути іншу версію вистави — «Франкенштейн: Лі Міллер»У ній виконавці ролей доктора та істоти (Бенедикт Камбербетч і Джонні Лі Міллер) поміняються місцями. 

66361_original

Опис: Доктор Віктор Франкенштейн створює Чудовисько, вдихнувши життя у тіло, створене з частин померлих людей. Але, злякавшись потворності свого творіння, він кидає його напризволяще. Самотній, потворний, по-дитячому наївний монстр чекає від світу довіри і любові, однак зустрічає лише злість, жорстокість і ненависть. Остаточно зневірившись, Чудовисько присягається розшукати свого творця і помститися йому найстрашнішим чином.

Завершиться проект TheatreHD показом вистави «Гамлет» (31 грудня). Головну роль у безсмертній трагедії Вільяма Шекспіра виконує Бенедикт Камбербетч. 

hamlet-benedict-cumberbatch_0

Опис: Королівська родина розпадається: король мертвий, а престол зайняв його підступний брат. Принц Гамлет у відчаї і вимушений мститися за смерть свого батька. Але ситуація, що склалася при дворі, ставить під загрозу не тільки безпеку усієї країни, але й здоровий глузд принца.

Вистави демонструватимуться англійською мовою з українськими субтитрами.

Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: