Спецпроєкти

Alfa Jazz Fest оголосив другого хедлайнера


Ґреґорі Портер виступить 26 червня на Сцені їм. Едді Рознера

Американський вокаліст та композитор, один із найуспішніших джаз- і соул-виконавців Ґреґорі Портер стане другим хедлайнером Alfa Jazz Fest 2017. Про це повідомили організатори на офіційній Facebook-сторінці джазового фестивалю.

Найбільшого успіху Ґреґорі Портер досягнув завдяки платівці Liquid Spirit (2013), яка стала платиновою. Лонґ-плей увійшов у топ-10 британських чартів і отримав нагороду “Ґреммі” як найкращий джазовий вокальний альбом. Платівку Take Me To The Alley, що вийшла у 2016 році, теж схвально сприйняли критики провідних музичних видань. 

Виступ Ґреґорі Портера відбудеться 26 червня на Сцені їм. Едді Рознера.

Нагадаємо, першим хедлайнером джазового фестивалю, який щорічно відбувається у Львові, стане Gordon Goodwin’s Big Phat Band. Оркестр із 20 осіб поєднує у своїй музиці свінґ 1930-1940-х років і сучасні стилі (фанк, джаз-ф’южн). У Gordon Goodwin’s Big Phat Band багато номінацій, а також дві премії “Ґреммі” за краще аранжування (On Green Dolphin Street, 2014) та кращий альбом великого джазового ансамблю (Life in the Bubble, 2016). Gordon Goodwin’s Big Phat Band виступить 23 червня на Сцені ім. Едді Рознера.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь