Спецпроєкти

Селфі в музеї: як приєднатись до флешмобу львів’янам


Сьогодні, 18 січня, українські музеї приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних селфі. У Львові акція відбудеться вже втретє.

Для участі у флешмобі потрібно прийти в улюблений чи ненависний музей, зробити селфі (фотопортрет власноруч) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у Facebook, Twitter або Instagram з хештегом #MuseumSelfie та тегом того музею, де ви зробите фото.

Згідно з правилами, якщо ваш улюблений музей чи галерея у середу, 18 січня 2017 року, матимуть вихідний день, селфі можна зробити на фоні будівлі музею або з корінцем вхідного квитка. Відтак, плануючи візит, варто перевірити, чи музей бере участь в акції. Також до флешмобу дозволяється долучатись з минулорічними фото.

Першим у Львові приєднався до міжнародного флешмобу Національний музей імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20). Музейники обіцяють подарунок тим, чиї фото зберуть у Facebook найбільше вподобань. У музеї саме триває виставка “Гуцульське Різдво”.

Нагадаємо, акція має два застереження: категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, це шкодить музейним раритетам; зроблене у музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь