Спецпроєкти

Фестиваль Woodstock Ukraine відбудеться поблизу Львова


Свірзький замок виявився замалим для проведення фестивалю у 2017 році

Благодійний рок-фестиваль Woodstock Ukraine 2017 відбудеться на території аеродрому “Цунів”, що розташований у селі Заверещиця Городоцького району на Львівщині. Про нову локацію організатори повідомили на FB-сторінці музичного фестивалю.

Торік Woodstock Ukraine проводився на території Свірзького замку. У рамках фестивалю виступили такі українські колективи, як O.Torvald, “Скрябін”, SINOPTIK, Bahroma, “Фіолет”, DETACH та інші. За словами організаторів, Свірзький замок виявився замалим для проведення фестивалю у 2017 році, тому вирішили змінити локацію на просторе летовище.

У повідомленні також вказана і дата проведення Woodstock Ukraine 2017 – 11-13 серпня.

Учасників майбутнього фестивалю ще не оголошено. Однак організатори відкрили прийом заявок на виступи на головній сцені. Музичні гурти, які бажають взяти участь, повинні надіслати заявку на електронну пошту: stage.woodstock.in.ua@gmail.com.

Нагадаємо, фестиваль Woodstock Ukraine продовжує традиції однойменного американського фестивалю, що відбувся у 1969 році і зібрав близько 500 000 відвідувачів. Головною умовою проведення Woodstock Ukraine є те, що всі учасники та відвідувачі беруть участь у ньому безкоштовно. Перший фестиваль відбувся у 2013 році на березі Чорного моря у селі Грибівка Одеської області. Організатором заходу є Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь