Спецпроєкти

У “Видавництві Старого Лева” вийде книга про Тараса Шевченка


Наприкінці лютого у "Видавництві Старого Лева" вийде чергова абетка-енциклопедія. На цей раз нетиповий арт-бук буде присвячений Тарасу Шевченку. Книга розповідатиме про вподобання, потаємні думки і маловідомі факти з біографії класика.

Книга «Шевченко від А до Я» стане продовженням серії абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева», у якій відомих діячів української культури показано з неочікуваного і дуже людяного боку. Попередні видання були присвячені Андрею Шептицькому та Івану Франку.

Це арт-бук для родинного читання, завдяки якому і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друга. Яка була улюблена пора року у Шевченка? У які очі він полюбляв заглядатися – карі, блакитні, а, може, зелені? Про що він думав, дивлячись на зорі? Про все це – у новій абетці”, – йдеться в анотації до книги, опублікованій на сайті видавництва.

Над текстовою частиною абетки працював літературознавець і письменник Леонід Ушкалов. Проілюструвала видання Анастасія Стефурак.

Книга впорядкована за ключовими словами, розміщеними за алфавітом. Ключами до біографії Шевченка стали такі слова, як “кіт”, “чай”, “зоря”, “рай”, “лілея”, “тополя”, “Україна” та інші.

Нагадаємо, ілюстративну частину двох попередніх видань – “Шептицький від А до Я” та “Франко від А до Я” – виконала творча майстерня “Аґрафка” (Романа Романишин та Андрій Лесів). За інформацією bit.ua, зараз “Аґрафка” працює над наступною абеткою-енциклопедією, яку презентуватимуть на наступному Форумі видавців у Львові. Книга буде присвячена Лесі Українці.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь