Спецпроєкти

Львівські університети увійшли до ТОП-10 вишів країни


17
Два львівські університети стали лідерами у міжнародному рейтингу Webometrics та потрапили до ТОП-10 найкращих українських вишів (загалом у списку - 342 навчальні заклади).

У рейтингу, складеному Webometrics Ranking of World Universities, Львівський національний університет імені Івана Франка опинився на 5 місці. Окрім київських вишів, Франковий університет випередили також Сумський державний університет і Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Національний університет «Львівська політехніка» посів 8 сходинку у рейтингу Webometrics. 

Рейтинг університетів світу Webometrics (Webometrics Ranking of World’s Universities) охоплює дванадцять тисяч університетів з усього світу і публікується двічі на рік.

У процесі складання рейтингу Webometrics розробники враховують кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту навчального закладу. Розробники зазначають, що при складанні рейтингу не беруть до уваги показники відвідуваності сайтів та їх дизайн.

Нагадаємо, рейтинг університетів світу Webometrics складають із 2004 року. Його розробкою займається Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки і освіти Іспанії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐