Cпецпроєкти

Львівські «Карпати» представили незвичну ігрову форму


4
Футболісти львівських «Карпат» представили три комплекти нової ігрової форми. Команда провела фотосесію в новій формі не на стадіоні, як зазвичай, а на березі гірської ріки в селі Ластівка (Львівська область), після чого продемонструвала незвичне екіпірування вболівальникам.

Перший варіант форми – це біла футболка із сірими смугами, що перетинаються. Крім того, на формі зображено найвідоміші символи міста Лева – Оперний театр, Домініканський собор, Чорна кам’яниця, ратуша, Порохова вежа, площа Ринок та церква св. Андрія.  Ініціатором такого оригінального дизайну ігрової футболки став уболівальник «Карпат» Тарас Басараб. Шрифти на формі теж ексклюзивні. Розробником нової форми та шрифтів є арт-директор ФК «Карпати» Мар’ян Колодій.

Другий комплект форми (зелений), за задумом дизайнерів, свідчить про те, що львівські «Карпати» представляють не лише місто – вони є символом усього регіону, всієї Галичини. А одним з елементів національної культури є традиційна українська вишиванка. Найвідомішим візерунком традиційної галицької вишивки здавна вважається «галицька зірка», яка не втрачає свого смислу і стилю навіть сьогодні.

“У дизайнерів було важке завдання – перенести візерунок “галицької зірки” на ігрову футболку, при цьому зберегти його ідентичність та символізувати зв’язок поколінь минулого, сьогодення та майбутнього. Відтепер символ “галицької зірки” вкотре продемонструє ідентичність львівських «Карпат» – найвідомішого бренду Галичини”, – йдеться у повідомленні на сайті футбольного клубу.

Якщо зелені та білі кольори є рідними для «Карпат» із часу заснування клубу, то абсолютно новаторським рішенням стало екіпірування у золотисто-сонячних барвах (третій комплект) – у ньому карпатівці гратимуть уперше.

За словами дизайнерів, ці кольори символізують достаток, стабільність і впевненість у власних силах. А також це колір гордого лева, якого зображено на карпатівському гербі.

Нагадаємо, у нинішньому сезоні львівські “Карпати” борються за збереження прописки в елітному дивізіоні. Наразі команда зі Львова займає 10-ту сходинку турнірної таблиці з 13 очками в активі. В останньому матчі підопічні Олега Дулуба розписали мирову нічию з донецьким “Олімпіком”.

Фото з FB Євгена Кравса.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь