Cпецпроекти

У Львові відкрили безкоштовний простір для вуличних лекцій і кінопоказів


1 762
Під стінами Фабрики повидла, що розташована на Підзамчі (вул. Богдана Хмельницького, 124), львівські активісти відкрили простір для вуличних лекцій і кінопоказів. Місце для лекторію діятиме без вихідних орієнтовно до жовтня. Скористатись простором зможе кожен охочий.

Реалізація проекту стала можливою завдяки урбаністичному воркшопу “Вуличний конструктор на Підзамчі”, що відбувався з 27 по 31 березня в рамках соціокультурного проекту “Карта ідей” (за підтримки Львівської міської ради, Інституту міста та культурного центру “Фабрика повидла”).

Аби організувати лекцію, кінопоказ або ж інший просвітникий чи розважальний захід, не потрібно отримувати жодного спеціального дозволу. Новий простір буде відкритий для всіх охочих, скористатись ним можна безкоштовно.

01/4

Активісти вже облаштували дерев’яний настил, місце для проектора, а також встановили вуличні меблі. Правда, проектор наразі організатори надати не можуть – доведеться приносити із собою.

Простір діятиме впродовж теплих місяців – орієнтовно до кінця жовтня. З детальнішим описом проекту можна ознайомитись на сторінці організаторів у Facebook.

Воркшоп Вуличний Конструктор на Підзамчі – це архітектурна інтервенція у занедбаний простір можливо найатмосфернішого ра…

Posted by Urbanideas on Dienstag, 11. April 2017

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: