Cпецпроекты

У Львові відкрили безкоштовний простір для вуличних лекцій і кінопоказів


1 1722 762
Під стінами Фабрики повидла, що розташована на Підзамчі (вул. Богдана Хмельницького, 124), львівські активісти відкрили простір для вуличних лекцій і кінопоказів. Місце для лекторію діятиме без вихідних орієнтовно до жовтня. Скористатись простором зможе кожен охочий.

Реалізація проекту стала можливою завдяки урбаністичному воркшопу «Вуличний конструктор на Підзамчі», що відбувався з 27 по 31 березня в рамках соціокультурного проекту «Карта ідей» (за підтримки Львівської міської ради, Інституту міста та культурного центру «Фабрика повидла»).

Аби організувати лекцію, кінопоказ або ж інший просвітникий чи розважальний захід, не потрібно отримувати жодного спеціального дозволу. Новий простір буде відкритий для всіх охочих, скористатись ним можна безкоштовно.

01/4

Активісти вже облаштували дерев’яний настил, місце для проектора, а також встановили вуличні меблі. Правда, проектор наразі організатори надати не можуть — доведеться приносити із собою.

Простір діятиме впродовж теплих місяців — орієнтовно до кінця жовтня. З детальнішим описом проекту можна ознайомитись на сторінці організаторів у Facebook.

Воркшоп Вуличний Конструктор на Підзамчі — це архітектурна інтервенція у занедбаний простір можливо найатмосфернішого ра…

Posted by Urbanideas on Dienstag, 11. April 2017

Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

1 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
михайло

Фабрика повидла знаходиться в районі Рогатки.

 

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: