Cпецпроекты

Відео дня: Pianoбой з піснею «Родимки» на концерті у Львові


0 574 5
Проект Дмитра Шурова Pianoбой презентував відео з концерту у Львівському драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Колектив виконує україномовну версію композиції "Родимки". Виступ відбувся 8 березня цього року.

«Чому вирішив записати цю пісню в оркестровій лайв-версії?.. Знаєте, у ній є такі слова: «Ми розіб’ємо сад і зробимо дітей…». Так ось після завершення нашого туру відразу у двох (Карл!) музикантів, яких ви бачите на сцені, народились діти. У скрипаля Матвія — син, у басиста Колі — донька. Ось вам і пророк-Шуров», — прокоментував вихід концертного відео лідер музичного проекту.

На офіційній Facebook-сторінці колективу в описі відео йдеться про те, що «Pianoбой міксує академізм з рок-н-ролом у розширеному складі». Спеціальну акустичну програму музиканти представили весною у трьох містах — у Львові, Києві та Одесі.

Нагадаємо, «Родимки» не є єдиною піснею Pianoбой, записаною у двох мовних варіантах. Нещодавно гурт Дмитра Шурова презентував українську версію композиції «Родина» — «Вітчизна».

Фото з FB-сторінки колективу

Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
 

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: