Cпецпроекты

У Підгорецькому замку відбудеться нічний концерт класичної музики


2 767 81
Виконання постановки Ігоря Стравінського «Історія солдата» стане частиною святкування Міжнародного дня музеїв. Блискучий антимілітарний твір представлять у стінах старовинного Підгорецького замку.

«Історія солдата» Ігоря Стравінського — це музична драма для читця, трьох танцівників та інструментального септету. Виконання твору відбудеться 18 травня о 21:00. Захід відбудеться в рамках XXXVI Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

«Це буде не лише слухання Стравінського. Це будуть і інші атракції — фонова музика, фаготисти, реконструктори, танці давніших епох. Це буде культурний виїзд за межі Львова», — розповів директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп.

За його словами, перше виконання «Історії солдата» на території Радянського Союзу відбулось у 1968 році саме у Львові. Твір виконували не професіонали, а студенти консерваторії.

«Це історія про вибір людини між добром і злом, — розповів Володимир Сивохіп. — Солдат Стравінського зламався: він продав свою душу, потім хотів виграти її назад за величезні гроші. Але програв все. Це мав би бути сигнал і в наші дні — не можна заграватися. Ми звикли до казок, які мають добрий фінал, але в житті фінал буває зовсім різний. Ми відповідальні за наші дії, за наше життя тут, у цей час».

За словами Володимира Сивохіпа, жодних декорацій не заплановано — буде працювати тільки світло, яке, з одного боку, приховуватиме замкові руїни, а з іншого, навпаки, їх підкреслюватиме. Вистава триватиме годину. Перед початком на гостей чекає також театралізоване і гастрономічне дійство.

У вартість квитків входить трансфер автобусом зі Львова (від ЛОДА) до Підгорецького замку та назад, розважальна програма з 20:00, кейтерінг і театральна постановка.

Нагадаємо, Підгорецький замок — один з найцінніших і найкрасивіших замків Центрально-Східної Європи, пам’ятка архітектури національного значення, замок XVII–XVIII сторіч, епохи пізнього Ренесансу і бароко. Замок увібрав історичний колорит кількох країн — України, Литви, Польщі, Австрії і навіть США, оскільки пов’язаний з американською історією часів Другої світової війни.

#bit.ua
Наш Instagram
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

2 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Костіна Світлана

Коли. Де придбати квитки. Ціна

2
Орест Дрималовський

18 травня о 21.00 (є у нашому матеріалі). Квитки продаються у касі філармонії щоденно: 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: