Спецпроєкти

Лекцію Свободи на Lviv Media Forum прочитає поет Борис Херсонський


7
У перший день роботи головної медійної події року - Lviv Media Forum 2017 - відбудеться вручення Премії Кривенка і Лекція Свободи, яку виголосить поет і публіцист Борис Херсонський.

Про це повідомляють організатори форуму.

Вже традиційно в межах Lviv Media Forum одному з українських журналістів вручать Премію імені Олександра Кривенка “За поступ у журналістиці”. Засновником Премії є “Капітула Поступу”, в яку входять друзі й колеги відомого журналіста, який трагічно загинув 9 квітня 2003 року. З 2014 року Премію спільно вручають “Капітула Поступу” і Школа журналістики Українського католицького університету.  

25 травня на “Арені Львів” назвуть вже чотирнадцятого лауреата чи лауреатку. Минулоріч Премію отримала авторка і ведуча програми «Схеми», розслідувачка Наталка Седлецька.

Одночасно з врученням премії відбувається публічна Лекція Свободи пам’яті Олександра Кривенка. Цього разу її виголосить Борис Херсонський український поет, публіцист і перекладач, автор 15 поетичних книг російською мовою. На початку своєї кар’єри Херсонський друкувався в емігрантській пресі, а з 1990-х років його збірки почали випускати видавництва Росії й України.

Нагадаємо, на Lviv Media Forum 2016 Лекцію Свободи прочитав музикант та громадський діяч Святослав Вакарчук.

Фото: Петр Кочерга, MuseShore.com.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐