Спецпроєкти

Нове місце у Львові: нічний клуб «Малевич»


Вчора на мапі Львова з’явився ще один нічний клуб - “Малевич”. bit.ua відвідав новий заклад за кілька годин до офіційного відкриття і з перших джерел дізнавcя про його особливості і плани. Ділимось ексклюзивом.

Кажуть, що все нове – це трохи призабуте старе. У випадку із “Малевичем” мова йде скоріше про оновлену версію старого, адже він відкрився на місці відомого львівській публіці Event Hall «Кіно». За словами арт-директора клубу Юліана Фінюка, попередній заклад більше не міг існувати у тому вигляді, в якому був, тому було прийнято рішення про зміну назви та повну реконструкцію приміщення.

«Малевич» як проект з’явився восени минулого року. Приблизно тоді ж почались ремонтні роботи, що тривали майже до самого відкриття. Назва закладу пов’язана із прізвищем Казимира Малевича. Такий вибір Юліан пояснив тим, що художник свого часу був справжнім революціонером у світі мистецтва, а ще він народився та робив свої перші професійні кроки в Україні. До того ж Малевич – це впізнаваний бренд.

Помітні зміни відбулись як в зовнішньому, так і у внутрішньому вигляді закладу. Над проектом працював львівський архітектор Марко Савицький. Фасад приміщення виконано у чорно-білих кольорах з поєднанням металу та скла. Всередині теж переважають темні тони, але із яскравими елементами: барні стійки, кольорові дивани, занавіски, світло. “Створюючи дизайн, ми керувались здоровим глуздом, практичністю, простотою та швидкістю виконання, – каже Юліан. – Речі насамперед мають виконувати свою функцію. Наш стиль можна назвати лофтом. Тут залізо, скло і пластик поєднуються із яскравими елементами”.

01/5

Загалом все виглядає доволі типовим для нічного клубу – холодних відтінків стіни, яскраві меблі, різних кольорів освітлення. Хоча зв’язок між оформленням, концепцією закладу та ім’ям Казимира Малевича простежити складно.

Щодо планування, то Малевич має 2 зали – малий та великий, засклену терасу із видом на проспект (65 м2) та декілька VIP-залів. Малий зал розташований біля входу. Він має 2 рівні, площа – 380 м2, місткість – до 180 осіб. Тут є свій бар, танцпол, лаунж-зони. Цей зал працюватиме цілодобово. Великий зал складається із 3-х рівнів та має площу 940 м2. На першому рівні знаходиться сцена (110 м2), барна стійка, фан- і лаунж-зони. 2-й та 3-й рівні теж облаштовані столиками і диванчиками, є барна стійка і декілька VIP-залів.

За словами арт-директора клубу, проектанти намагались максимально використати весь простір, тому прибрали деякі непотрібні приміщення. Таким чином місткість клубу збільшилась на 30%. Загалом заклад може вмістити до 1200 відвідувачів.

При вході (їх тепер два – звичайний та VIP) працює 2 каси і 3 гардероби. Окрім бару, у закладі функціонує повноцінна кухня.

Будь-який клуб чи концертний майданчик – це в першу чергу музика. Тому при облаштуванні особливу увагу приділили звуку. За словами Юліана, встановлена система дозволить їм приймати у себе виконавців найвищого рівня. “Це топова акустика українського виробника MAG Audio, з якою він їздить по цілому світу і виграє не одну виставку. Її загальна потужність складає 56 кіловат, – розповідає Юліан та додає: ми – найпотужніший за звуком нічний клуб в Україні”.

Слова доволі амбітні. Та й загалом позиціювання клубу скромним не назвеш. На Facebook-сторінці Malevich Night Club позиціонує себе “одним з найбільших клубів східної Європи” та “головною ареною подій західної України”.

01/5

“Малевич” поєднує у собі роль нічного клубу і концерт-арени. Це означає, що тут можуть відбуватися як рок-концерти, так і ді-джей сети. Головне, щоб захід відповідав технічним можливостям приміщення. Ще одна особливість –вечірки тут планують проводити майже кожного дня, на відміну від інших нічних клубів, де такі заходи припадають здебільшого на п’ятницю-суботу.

Концерти та вечірки вже розплановані майже на увесь наступний місяць. При цьому, як стверджує Юліан, обмежень щодо жанру та стилю музики немає. Наприклад, на найближчий час анонсовані виступи ONUKA, Ніно Катамадзе & Insight, Ляпіс ’98, Арсена Мірзояна. Разом з тим вже є плани на масштабний фестиваль електронної музики з Маркусом Шульцом.

На відкритті клубу виступили рокери O.Torvald і представники поп- та електронної сцени – Mirami, Paulman, Revolium та інші. З цього можна зробити попередній висновок, що чітка концепція щодо музичного наповнення наразі відсутня.

Окрім концертів та вечірок, “Малевич” готовий приймати фестивалі, спортивні змагання, презентації, конкурси, модні покази, конференції і навіть корпоративи. Комерційної зацікавленості керівництво закладу не приховує.

Фото авторки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь