Спецпроєкти

Плани на вихідні: що робити у Львові


Документальний фільм про Девіда Лінча, лекція Максима Бахматова, вистава про одностатеве кохання і не тільки. Головні події вікенду — в огляді bit.ua.

Субота, 13 травня

День відкритих дверей у Школі журналістики УКУ

Найкраща школа журналістики в Україні відчиняє двері для всіх охочих. Ні-ні, вступні іспити таки доведеться складати. Але дізнатись більше про магістерську програму, познайомитись з її студентами і викладачами, побувати в аудиторіях і студіях можна вже у цю суботу. Для тих, хто досі сумнівається, – незаперечний аргумент: у рамках дня відкритих дверей лекцію прочитає американський фотожурналіст Денніс Чемберлін (пулітцерівський лауреат, на хвилинку!).

Де: Школа журналістики Українського католицького університету (Хуторівка, 35а)

Коли: 10:30

Вхід вільний

Вистава «Том на фермі»

Якщо дощові вихідні поламали ваші заміські плани, єдиний вихід – провести вечір у Театрі Лесі Українки. У суботу тут покажуть історію про любов із позначкою 18+. У виставі «Том на фермі» за п’єсою сучасного канадського драматурга Мішеля Марка Бушара порушується дражлива тема:  загибель молодого хлопця звела під одним дахом його матір, брата та… коханого. Чи варто говорити правду? У чому полягає згубність подвійної моралі? Чи може любов пробитись крізь насилля? На ці та інші табуйовані запитання відповідатиме чи не найсміливіший український режисер Павло Ар’є.

Де: Львівський драматичний театр імені Лесі Українки (вул. Городоцька, 36)

Коли: 19:00

Варість: 80 грн

Лекція Максима Бахматова «Креативність державних установ»

Часом наша діяльність потребує ковтка свіжого повітря, нових ракурсів і креативних практик. Зустріч з Максимом Бахматовим, реформатором столичного ВДНГ, – теж своєрідна доза натхнення. Зацікавлення спікера варіюються від українського Comedy Club, різноманітних телепроектів, IT-компаній до благодійних ініціатив та зашкарублих державних установ, як-от Національний експоцентр України. Максим вже не працює у ВДНГ, але розповість, що робити з радянською спадщиною у стінах державних закладів, як знайти команду, готову до змін, та поділиться новими адміністративними підходами.

Де: галерея Zefirina (вул. Заводська, 31; 3-й поверх)

Коли: 18:30

Вхід вільний

Неділя, 14 травня

День відкритих дверей у Ботанічному саду

Ботанічний сад вчергове відкриють на кілька годин, а стрічка Instagram зарясніє яскравими фото. Рододендрони, деревовидний піон, бузок і безліч іншої краси можна побачити в ці весняні дні. Не пропустіть.

Де: Ботанічний сад ЛНУ ім. І. Франка (вул. Черемшини, 44)

Коли: 14:00–18:00

Вхід вільний

Фільм «Девід Лінч: Життя в мистецтві»

На вихідних радимо переглянути атмосферне документальне кіно, присвячене одному з найбільших і найзагадковіших митців сучасності. Девід Лінч, культовий режисер, музикант і художник, ділиться з глядачем інтимними моментами свого насиченого життя. Розповідає про безхмарне дитинство, тривожний студентський період і пошук власного шляху. Дивовижні події, що відбувалися з ним у дитячі та юнацькі роки, безпосередньо вплинули на світосприйняття і створення майбутніх шедеврів. Ця глибока стрічка дасть відповідь на запитання, чому світи цього режисера настільки таємничі і деколи навіть лякають…

Де: кінотеатр «Копернік» (вул. Коперника, 9); Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Коли: 17:00, 21:00

Вартість: 30–40 грн

Виставка Павла Макова «Фонтан»

Обширний ретроспективний проект «Фонтан» харківського графіка Павла Макова об’єднав вибрані роботи митця двох десятиліть. За словами художника, у такому поєднанні його проект виставляється вперше і, мабуть, востаннє. Чимало робіт було залучено з приватних колекцій. «Фонтан» Макова мистецтвознавці вже визнають одним з найважливіших виставкових проектів року у Львові.

Де: Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20)

Коли: 10:00–18:00

Вартість: 10–50 грн

Фото на обкладинці: wronska

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь